Sulle Langhe, Spumante Extra Brut
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Sulle Langhe, Spumante Extra Brut

Ročníkový sekt  vyroben snoubením odrůd Pinot Nero a Chardonnay klasickou šampaňskou metodou. Skvělý piemontský sekt, který je srovnatelný s nejlepšími víny ze Champagne.

Druhotné kvašení v lahvích probíhá 24 měsíců, při klasickém ručním otáčení lahví na dřevěných stojanech. Velmi jemná a dlouhotrvající perláž.

Úspěšná novinka v nabídce vinařství.

Ročník:2012
Objem:0,75 l
Výrobce:Barale Fratelli
Katalog. číslo:2032
Hmotnost položky:0.75 kg
Naše Cena: 880 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost:skladem
ks
  • Vinařství
  • Barale Fratelli

    Barale Fratelli

    Historické vinařství Barale Fratelli se sídlem v samotném centru Barola vede nyní Sergio Barale v autentickém klasickém stylu. Většina mladých vinařských expertů, sommelierů a tudíž i vydavatelé různých vinařských časopisů a průvodců, upřednostňují v posledních desetiletích moderní způsob výroby Barola, které je tímto způsobem především dříve připraveno k pití. Myslím, že celkem poprávu to Sergio Barale cítil jako určitou diskriminaci, a proto se rozhodl neposkytovat své vzorky vín pro různá hodnocení. Proto jsme jeho skvělá vína nemohli najít v běžných průvodcích o italských vínech jako je Gambero Rosso (s výjimkou Veronelliho),  popř.  v mezinárodních časopisech jako Decanter, Wine Spectator atd. Nicméně své rozhodnutí už částečně korigoval.

    Vína z tohoto vinařství

Zpět na předchozí stránku.