Olio Extra Vergine di Oliva VELENOSI
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Olio Extra Vergine di Oliva VELENOSI

Olivové háje vinařství se nacházejí v oblasti Ascoli Piceno, Offida a Castel di Lama v nadmořské výšce 200 m nad mořem. Olivový olej je vyroben z odrůd - Leccino, Frantoio a Tenera Ascolana. Lisován za studena.

Oleje má zelenožlutou barvu se zlatavými odlesky, ve vůni najdeme ovoce a květy. Chuť je jemně pikantní s náznakem chuti mandlí.

Ročník:2017
Objem:0,75 l
Výrobce:Velenosi
Katalog. číslo:2050
Hmotnost položky:0.75 kg
Naše Cena: 565 Kč vč. DPH
DPH:15%
Dostupnost:skladem
ks
  • Vinařství
  • Velenosi

    Vinařství Velenosi vzniklo díky zaujetí a nadšení dvou mladých lidí, manželů Angela a Ercole Velenosi v roce 1984. I když ve vinařském sektoru pracují jen pár desetiletí, dnes je  toto vinařství je jedno z nejlepších v regionu Marky, se sídlem ve městě Ascoli Piceno, kousek od východního pobřeží Jaderského moře.

    Nadšení a láska k vínu, k tvrdé práci na vinici i ve sklepě, přetrvává dodnes a přináší své výsledky.tato práce je samozřejmě podpořena nejmodernější technologií pro výrobu vína a spolupráci s vynikajícím a renomovaným enologem Dr. Attilio Pagli.

    Vinařská produkce zahrnuje tradiční odrůdy regionu, tj. bílé Trebbiano, Pecorino, Passerina, Verdicchio a modré Montepulciano, Sangiovese, Lacrima di Moro a v menší míře další mezinárodní odrůdy. I základní vína jsou vynikající kvality aa ta nejlepší dosahují nejvýznamnějších ocenění a hodnocení nejen mezi italskými víny, ale v celosvětovém měřítku.

    www.velenosivini.comVína z tohoto vinařství

Zpět na předchozí stránku.