Gewürztraminer CONCERTO GROSSO, Alto Adige D.O.C.
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Gewürztraminer CONCERTO GROSSO, Alto Adige D.O.C.

Gewürztraminer CONCERTO GROSSO, Alto Adige DOC

100% Gewürztraminer, na který rozhodně nezapomenete.

Před fermentací trvá macerace na slupkách asi 6 hodin. Hrozny se pak jemně lisují a musí se podrobit statickému vyčištění. Následně se fermentuje v nerezových tancích při kontrolované teplotě 18o C. Víno se pak ještě několik měsíců zjemňuje na kvasinkách v nerezových tancích.

Pěkná zlatavá barva, ovocné tóny kandovaných pomerančů a citrusových plodů se kombinují s náznaky medu, skořice a hřebíčku. Velmi elegantní a svůdné.

Vhodný je zejména k mořským plodům jako jsou například krevety a humři. Dobře se snoubí s orientálními pokrmy a modrými sýry.

Ročník:2018
Objem:0,75 l
Výrobce:Elena Walch
Katalog. číslo:2210
Hmotnost položky:0.75 kg
Naše Cena: 777 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost:skladem
ks
  • Vinařství
  • Elena Walch

    Elena Walch

    Jedno z nejprestižnějších vinařství oblasti Horní Adiže (jižní Tyroly), jehož vinice se nacházejí v srdci této krásné krajiny, na svazích kolem města Tramín. Je to nejsevernější italská vinařská oblast s velmi příznivým mikroklimatem, domovské místo slavných tramínů.

    Elena Walch původně vystudovala architekturu, ale když se provdala do tradiční vinařské rodiny Walch, přijala tuto výzvu profesně a pustila se s obrovským nadšením do tajů výroby vína. Během krátké doby se dostala na špici jihotyrolských vinařů. Zajisté i díky tomu, že rodina vlastní v Tramínu nejlepší vinici Kastelaz a vinici Ringberg u jezera Kaltern.

    www.elenawalch.comVína z tohoto vinařství

Zpět na předchozí stránku.