ARISTOS SYLVANER Eisacktaler DOC
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Aristos Sylvaner Eisacktaler DOC

Aristos Sylvaner
Alto Adige Isarco Valley DOC

100% odrůda Sylvaner. Hrozny se sklízí ručně z vinic obklopujících klášter Sabiona, v nadmořské výšce 550-750 m. Po jemném lisování mošt kvasí při kontrolované teplotě v nerezových tancích, poté zraje v dřevěných akátových sudech. Víno má příjemnou světle žlutou barvu se zelenkavými odstíny, s vůní broskví a zeleného jablka. Jeho chuť má elegantní kyselé minerální tóny s dlouhotrvajícím dozvukem.

Vhodný k předkrmům, rybám, chřestu a bílému masu, také jako aperitiv.

Ročník:2017
Objem:0,75 l
Výrobce:Cantina Valle Isarco
Katalog. číslo:146
Hmotnost položky:0.75 kg
Naše Cena: 675 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost:skladem
ks
 • Vinařství
 • Cantina Valle Isarco

  Cantina Valle Isarco

  Eisacktaler Kellerei – Cantina Valle Isarco

  Jedinečné údolí řeky Isarco nabízí jednu z nejkrásnějších přírodních scenérií v Jižním Tyrolsku, s majestátními horami, hrady, kláštery, malými vesničkami, nádherné kaštanové háje a především terasovité vinice uzavřené v úhledných nízkých kamenných zídkách. Lidé jsou zvyklí pracovat na převážně strmých horských svazích a vinohradech ve výškách až 950 metrů.

  Cantina Valle Isarco je synonymem vynikajících bílých vín Jižního Tyrolska. Ačkoli je to nejmladší vinařské družstvo, postavené v oblasti, která se tradičně věnuje vinařství, získala Cantina Valle Isarco velkou slávu jak v Itálii, tak i v zahraničí za vynikající bílé víno. Byla založena v roce 1961 a v současné době má asi 130 členů pocházejících z 11 obcí Jižního Tyrolska.

  Vína z tohoto vinařství

Zpět na předchozí stránku.