Vertikální degustace TREFIANO z vinařství Capezzana

05.04.2017
  • Událost
Vertikální degustace TREFIANO z vinařství Capezzana se koná ve Villa Richter 5.dubna 2017 od 19.hodiny.

Degustované ročníky:
1999, 2004, 2006, 2007, 2008, 2010

Buongiorno, vážení přátelé italského vína!

Dubnová vertikální degustace ve Villa Richter nás opět zavede mezi výborná toskánská vína. Budeme moci ochutnat v 6 ročnících skvělé Carmignano z vinice Trefiano vinařství Capezzana, nejprestižnějšího vinařství této apelace
Usedlost Capezzana, bývalé medicejské panství, je od začátku minulého století v majetku staré šlechtické rodiny Contini Bonacossi. Její vinice jsou součástí jedné z nejmenších DOCG oblastí – Carmignano. Je zásluhou především právě hraběte Ugo Contini Bonacossi, že se v roce 1975 vrátil vínům této oblasti historický název Carmignano.
Srdečně Vás zvu na tuto zajímavou ochutnávku mimořádného červeného toskánského vína, se zajímavou historií. Jako welcome drink bude podáváno Vin Ruspo, růžové víno vinařství. Víno, které doprovodí předkrm, bude druhé víno vinařství - Barco Reale di Carmignano. Po předkrmu proběhne degustace jednotlivých ročníků. Po skončení degustace se bude podávat hlavní jídlo, které by se mělo velmi dobře s degustovanými víny snoubit.

Ve středu 5. dubna v 19.00 hod. se na Vás těším, jako vždy, ve Villa Richter, Staré zámecké schody, Praha 1. Cena samozřejmě odpovídá nejvyšší kvalitě, tentokrát to bude 1.440,- Kč. Cena zahrnuje aperitiv, předkrm se sklenkou vína, vertikální degustaci a hlavní jídlo.

Víno k hlavnímu chodu si hradí každý podle skutečné konzumace. Po degustaci si budete moci objednat některé degustované ročníky se slevou 15% z našich cen.

Rezervaci proveďte jako obvykle, avšak co nejdříve, na webových stránkách Villa Richter (http://www.villarichter.cz/page/reservation), nebo telefonem (+420 725 794 880). Platbu není potřeba provést předem, stačí až na místě při akci. Dovoluji si Vás ještě upozornit, že počet míst je limitován na 25 osob, proto odešlete rezervační žádost co nejdříve.

Těším se na Vás a na výborné toskánské víno z vinařství CAPEZZANA!