Vertikála GALATRONA 15.října 2015

15.10.2015
  • Událost
Vertikální degustace 100% Merlotu GALATRONA, 15.října 2015 od 19.hodin ve Villa Richter

                                 V e r t i k á l n í  d e g u s t a c e

 G A L A T R O N A

           ročníky 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

Buongiorno, vážení přátelé italského vína !

V únoru se plánovaná degustace nekonala a tak si Vás dovoluji pozvat na vertikálu tohoto vynikajícího toskánského vína, jednoho z nejlépe hodnocených italských vín, i když z netypické odrůdy Merlot pro tuto oblast, nyní v říjnu. Je to Galatrona ze sklepů vinařství Petrolo, v Bucine nedaleko Arezza, kterým se mladý vinař Luca Sanjust proslavil. Bude to velmi zajímavá degustace rok po roku, kde degustované ročníky dostaly ve všech nejdůležitějších italských vinařských průvodcích absolutně nejvyšší hodnocení.

 

Srdečně Vás zvu a velmi doporučuji  tuto zajímavou ochutnávku, kterou začneme aperitivem Inarno, Toscana Rosso I,G.T., základním vínem vinařství, je to 100% Sangiovese. Před degustací si k tomuto velmi pěknému vínu dopřejeme ještě malý předkrm. Po degustaci bude hlavní jídlo, které by se mělo velmi dobře s degustovanými víny snoubit.

 

Ve čtvrtek 15. října v 19.00 hod. se na Vás těším ve Villa Richter, Staré zámecké schody, Praha 1. Rádi bychom stále udržovali přátelskou cenu i za tyto vertikální degustace velkých vín. Cena je samozřejmě  poněkud  vyšší, a  to  2.200 Kč,  což u této kategorie vín je stále více než přijatelná cena.  Víno

k hlavnímu chodu si hradí každý podle skutečné konzumace. Po degustaci si budete moci objednat některé degustované ročníky se slevou 15% z našich cen.

 

Rezervaci proveďte jako obvykle, avšak co nejdříve, na webových stránkách Villa Richter (http://www.villarichter.cz/page/reservation), nebo telefonem (+420 725 794 880). Platbu není potřeba provést předem, stačí až na místě při akci. Dovoluji si Vás ještě upozornit, že počet míst je limitován na 25 osob, proto odešlete rezervační žádost co nejdříve.

 

Těším se na Vás a na krásná vína !